- Vertical Scrolling - Enjoy quick access to vertical scrolling with the integrated vertical scroll function on touchpad.
- Small & Portable - Take the ATP-400UB touchpad with you anywhere, its small lightweight design makes it great for travel, so you can use with all your devices anywhere.
<
>
Adesso Browser Cat 400 - 2 Button Touchpad - Cable - Black - USB - 2 Button(s) - 1 Each
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Device Supported | Computer |
| Number of Total Buttons | 2 |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Product Color | Black |
| Packaged Quantity | 1 |
| Package Contents |
|
| Product Name | Browser Cat 400 - 2 Button Touchpad |
| Width | 0.3" |
| Height | 0.7" |
| Manufacturer | Adesso, Inc |
| Manufacturer Website Address | http://www.adesso.com |
| Country of Origin | China |
| Depth | 5" |
Product Information
| Brand | Adesso |
| Type | Components & Accessories/Keybo |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
