<
>
Philips Speech PM488 Pocket Memo Recorder - Headphone - Microphone - Portable
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Headphone | Yes |
| Form Factor | Portable |
| Depth | 1" |
| Country of Origin | Hungary |
| Height | 5.4" |
| Manufacturer | Philips Electronics |
| Manufacturer Website Address | http://www.usa.philips.com |
| Product Model | PM488 |
| Product Name | Speech PM488 Pocket Memo Recorder |
| Media Supported | Minicassette |
| Package Contents |
|
| Packaged Quantity | 1 |
| Width | 2.5" |
Product Information
| Brand | Philips |
| Type | Dictation Machines |
Description
Also Consider
Alternative Products
Reviews
No Reviews
